امام باقر (ع) : تمام کمال در سه چیز است : فراگرفتن علم دین و شکیبایی در پیش آمدها و ناگواریها و اندازه نگه داشتن در زندگی.  انوارالبهیه صفحه ۱۴۳

1:51:24 AM 1398 / 12 / 05
 
   
      

 
اخبار دانشکده

نشست معاون محترم آموزشی دانشگاه با اعضای هیئت علمی دانشکده پیراپزشکی

جلسه هم اندیشی بررسی مسائل  کمی و کیفی امور آموزشی و انجام تبادل نظر و بیان تجربیات مربوط به دانشکده پیراپزشکی با حضور معاون آموزشی دانشگاه، مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی ، سرپرست مرکز امور هیئت علمی ، سرپرست مرکز توسعه آموزش ، مدیر امور بین الملل ، مدیر اداره آموزش مداوم جامعه پزشکی با سرپرست و اعضای هیئت علمی دانشکده پیراپزشکی در تاریخ 98/7/22 در دفتر سرپرست دانشکده مذکور برگزار و در خصوص موارد مذکور ذیل بحث و تبادل نظر بعمل آمد.

در شروع جلسه آقای دکتر اصغرزاده سرپرست دانشکده حضور معاون محترم آموزشی و هیئت همراه در دانشکده پیراپزشکی خیر مقدم عرض نمودند. 

معاون آموزشی دانشکده دکتر مهدیان گزارشی پیرامون تاریخچه، وضعیت آموزشی رشته های مختلف دانشکده، اعضای هیئت علمی، اقدامات انجام شده برای دانشجویان آسیب پذیر ، جلسات برگزار شده با دانشجویان و نیز محدودیت­های موجود که از اهم آنها می­توان به کمبود عضو هیئت علمی، فضای فیزیکی و کلاس درس اشاره نمود، را بیان کردند. در ادامه آقایان : دکتر فرزندی پور، دکتر سلیمیان، دکتر محسنی و دکتر مهدیان مدیران گروههای آموزشی ضمن ارائه فعالیت­های گروههای مربوطه درخواست های  خود را مطرح نمودند. سپس در راستای برنامه استراتژیک، خانم دکتر رنگرز جدی در خصوص فعالیت های انجام شده در EDO، حوزه اساتید مشاور؛ خانم دکتر میدانی در زمینه بین المللی سازی و آقای دکتر مرادی در مورد فعالیت های شرکت دانش بنیان و مرکز رشد اطلاعاتی را در اختیار حاضرین قرار دادند. سپس اعضای هیئت علمی به ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خویش در راستای بهبود کیفیت آموزشی پرداخته و  در ادامه مدیران حوزه آموزشی به برخی پرسش های حاضرین پاسخ دادند.

   در پایان معاون محترم آموزشی دانشگاه ضمن جمع بندی نظرات و پاسخ به سوالات حاضرین، در خصوص پیگیری و انجام موارد مطرح شده  از طرف دانشکده و اعضای هیئت علمی نیز مقرر فرمودند که از طرف حوزه معاونت ضمن تهیه راهکارهای مناسب و انجام اقدام عملی مساعدت لازم صورت پذیرد.

جلسه اعضای هیئت علمی دانشکده با معوان آموزشی

جلسه اعضای هیئت علمی با معاون آموزشی

جلسه اعضای هیئت علمی با معاون آموزشی

ساعت : 9:36 -  روز  : چهار شنبه  - 24 /  7 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :447

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران: