سه چیز است که هر کس آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله  2 - مشورت کردن  3 -  توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .مسند الامام الجواد، ص 247

11:27:27 AM 1400 / 07 / 24
 
   
     

 
اخبار دانشکده

نقدینگی مورد نیاز جهت پرداخت کلیه دیون پرسنلی و غیر پرسنلی سال 90 دانشگاه تامین شد .

مدیر امور مالی دانشگاه اعلام کرد : اعتبار و نقدینگی مورد نیاز جهت پرداخت کلیه دیون پرسنلی و غیر پرسنلی سال 90 دانشگاه تامین گردیده است .
سید محمد بهشتی گفت : مطالبات پرسنلی شامل پرکیس پزشکان و پرسنل مراکز درمانی – حق لباس – حق سنوات و بازخرید مرخصی نیروهای قراردادی تبصره3 و 4 – ماموریت – محرومیت از مطب پزشکان عمومی بعضی از واحدها – حق مدیریت - مهد کودک – حق التدریس نیمسال اول 91-90 اعضا محترم هیئت علمی – طرحهای تحقیقاتی و سایر مزایا بوده که این مدیریت تمام توان و تلاش خود را جهت تسریع در پرداختها بکار گرفته و نقدینگی موردنیاز فراهم گردیده است .

وی اظهارامیدواری کرد با توجه به اینکه کلیه پرداختها نیاز به گواهی انجام کار و تاییدیه مدیران واحدهای مربوطه دارد ، روسای واحدها در اسرع وقت نسبت به ارسال گواهیهای مورد نیاز به امور مالی واحد مربوطه اقدام تا حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه پرداخت های مذکورتحقق یابد .
مدیر امور مالی دانشگاه افزود: نقدینگی و تنخواه مورد نیاز جهت پرداخت مطالبات مذکور تا پایان نیمه اول اردیبهشت ماه سالجاری به حساب واحدها واریز و به مسئولین امورمالی واحدها تاکید گردیده تا هر واحدی که گواهی مورد نیاز را آماده نموده نسبت به پرداخت آن اقدام نماید ضمناً مسئولیت تاخیر در پرداختها بر عهده واحد مربوطه خواهد بود . همچنین مطالبات غیر پرسنلی شامل دارو – تجهیزات مصرفی پزشکی و سایر دیون غیر پرسنلی سال 90 در اولویت بعدی پرداخت بوده که مقدمات آن در حال آماده شدن می باشد .

ساعت : 16:32 -  روز  : شنبه  - 16 /  2 / 1391 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1121

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران: