سه چیز است که هر کس آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله  2 - مشورت کردن  3 -  توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .مسند الامام الجواد، ص 247

7:55:48 AM 1400 / 07 / 25
 
   
     

 
اخبار دانشکده

آیین اختتامیه طرح ضیافت اندیشه اساتید و اعلام اسامی قرعه کشی حج عمره اساتید

 آیین اختتامیه طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه های شهرستان کاشان روز سه شنبه مورخ 10/5/91 در محل سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ابتداء این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان و مدرسین و اساتید شرکت کننده در طرح ضیافت اندیشه گفت: این طرح، یک طرح معرفتی است.

دکتر محمد حسین اعرابی افزود: معرفت الهی اصلی ترین و مهمترین هدف در رسیدن به کمال است و بارزترین نوع کمال، حضور اساتید در مشارکت های مختلف اجتماعی، مذهبی و سیاسی است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان  نیز در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از کلیه همکاران، گزارش مختصری از روند برگزاری طرح ضیافت اندیشه ارائه کرد.

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا شاه فضل گفت: تعداد 225 نفر از اساتید دانشگاه های کاشان در این طرح که در محل دانشکده پیراپزشکی کاشان تشکیل شد، شرکت داشتند.

وی با اشاره به برگزاری سه کلاس در طول روز جهت هر گروه آموزشی افزود: کلاس های تفسیر قرآن، معرفت شناسی و تعلیم و تربیت اسلامی از جمله این کلاس های آموزشی بود.

لازم به ذکر است در پایان مراسم با اهداء هدیه و لوح تقدیر از سوی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از حجج الاسلام شاه فضل، یوسفی، موحدی، عبدی، جعفرزاده و بیگی بعنوان مدرسین طرح تقدیر شد.

گفتنی است در پایان مراسم قرعه کشی عمره مفرده ویژه اساتید شرکت کننده در طرح ضیافت اندیشه صورت پذیرفت و اسامی پذیرفته شدگان به شرح ذیل است:

 

آقای دکتر حسین ابراهیم پور گروه B
آقای دکتر عبداله امیدی گروهC
آقای دکتر سید علی حسینی تفرشی گروهB
آقای سید محسن جدی آرانی گروهC
آقای محمد افشار گروهB
خانم دکتر مریم اخباری گروه C
خانم مریم سادات اخوان حجازی گروهC
آقای میثم عرب زاده گروه D
اسامی افراد ذخیره  
خانم دکتر طاهره مازوچی گروه A
آقای مهدی خوبی گروه C
آقای جلال عسگری فرسنگی گروه D
آقای محمد آقاجانی گروهC
آقای دکتر رحمت اله عبداله زاده گروه E
آقای سعید باصری گروه C
خانم فاطمه حسن شیری گروه A
   

منبع خبر : پایگاه خبری - اطلاع رسانی وب دا کاشان

 

ساعت : 7:36 -  روز  : شنبه  - 14 /  5 / 1391 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1393

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران: