سه چیز است که هر کس آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله  2 - مشورت کردن  3 -  توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .مسند الامام الجواد، ص 247

11:33:49 AM 1400 / 07 / 24
 
   
     

 
اخبار دانشکده

وبینار گروه فن آوری اطلاعات سلامت (HIT)، گروه جراحی مغز و اعصاب و دانشگاه نوی اولم آلمان در تاریخ چهارشنبه 1400/03/26 در مرکز تحقیقات مدیریت اطلاعات سلامت دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

وبینار گروه فن آوری اطلاعات سلامت (HIT)، گروه جراحی مغز و اعصاب و دانشگاه نوی اولم آلمان در خصوص پروژه مشترک این دانشگاه با موسسه تحقیقاتی Digihealth  آلمان با عنوان "بررسی کیفیت و کاربردپذیری اپلیکیشن درخواست سی تی اسکن سر بر اساس معیارهای مقتضی بودن گایدلاین (HAC app)" در تاریخ 1400/03/26 در مرکز تحقیقات مدیریت اطلاعات سلامت برگزار شد.

این طرح در قالب پایان نامه کارشناسی ارشد سرکار خانم فاطمه اصغری و تحت نظر مجریان این طرح دکتر زهرا میدانی، دکتراحسان نبوتی، دکتر رضا خواجوئی، دکتر آیدین امیدوار و Felix Holl از دانشگاه نوی اولم آلمان در حال انجام است.

هدف این طرح ارزیابی کاربردپذیری این اپلیکیشن به روش بیان افکار (TA: think-aloud protocol ) بود که در این جلسه دو نفر از اینترن های پزشکی اپلیکیشن HAC app را مورد ارزیابی قرار دادند و نقطه نظرات خود در خصوص نقاط قوت و ضعف آن به روش بیان افکار ارایه کردند.

در این جلسه آقایان دکتر امیدوار و Felix Holl  نظرات خود در خصوص راهکارهای بهبود این اپلیکیشن و ضرورت اجرای این گونه طرح ها در راستای ادغام ابزار مویابل در حوزه سلامت ارایه کردند. در خاتمه خانم دکتر میدانی تاکید داشتند در پروژه‌های بعدی این اپلیکیشن با همکاری گروه HIT و گروه جراحی مغز و اعصاب ارتقا خواهد یافت.

لازم به ذکر است این اپلیکیشن در قالب پایان نامه یکی از دانشجویان کارشناسی ارشد گروه HIT سرکار خانم زهره مبارک و با همکاری این مجریان دکتر زهرا میدانی، دکتر احسان نبوتی، دکتر ابراهیم کوچکی، دکتر اسماعیل فخاریان، دکتر رضا دانشور، دکتر فاطمه عطوف، دکتر علی محمد نیکفرجام و دکتر سید علی مسعود در سال 1397 طراحی شد.

ساعت : 0:6 -  روز  : پنج شنبه  - 27 /  3 / 1400 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :203

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران: