سه چیز است که هر کس آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله  2 - مشورت کردن  3 -  توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .مسند الامام الجواد، ص 247

8:00:46 AM 1401 / 05 / 17
 
   
     


سایت مقام معظم رهبری 
اخبار دانشکده

اطلاعیه

اطلاعیه انتخاب پژوهشگران و فناوران برتر دانشکده در سال 1400

 

 

 

 

 

به منظور ارج نهادن به امر پژوهش و فعالیت های ارزشمند پژوهشگران فعال دانشگاه، همه ساله همزمان با هفته پژوهش تعدادی از اساتید و پژوهشگران برتر دانشگاه در جشن روز پژوهش دانشگاه مورد تقدیر قرار می گیرند. امسال علاوه بر قدردانی از پژوهشگران برتر، از فناوران برتر دانشگاه نیز تقدیر به عمل خواهد آمد تا توجه به طرح های محصول محور و توسعه فناوری مهیا شود.لذا در همین راستا آئین‌نامه اجرائی انتخاب پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان، فرم انتخاب «پژوهشگر برگزیده » ویژه  اعضای هیأت علمی (آموزشی و پژوهشی)، فرم انتخاب "فناور برگزیده" ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاه، فرم انتخاب «پژوهشگر برگزیده» ویژه محققین آزاد در دسترس می باشد.

خواهشمند است اعضای محترم هیئت علمی دانشکده ضمن مطالعه آئین نامه اجرائی، فرم های مورد نظر را تکمیل و به همراه مستندات حداکثر تا تاریخ 1400/08/26 جهت بررسی به دفتر معاونت پژوهشی دانشکده تحویل نمایید.

لازم به ذکر است پژوهشگرانی که در طی سه سال گذشته(1397 تا 1399) به عنوان پژوهشگر برتر دانشکده معرفی شده اند، پرونده پژوهشی آنها برای انتخاب پژوهشگر برتر در سال جاری بررسی نخواهد شد.

ساعت : 9:4 -  روز  : سه شنبه  - 18 /  8 / 1400 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :167

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران: