سه چیز است که هر کس آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله  2 - مشورت کردن  3 -  توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .مسند الامام الجواد، ص 247

1:54:01 PM 1400 / 08 / 01
 
   
     

 
اخبار دانشکده

انتصاب خانم دکتر زهرا میدانی

انتصاب خانم دکتر زهرا میدانی به سمت قائم مقام مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه

 

سرکار خانم دکتر زهرا میدانی

عضو محترم هیئت علمی دانشگاه

 

با سلام و احترام؛

 

 توسعه آموزش علوم پزشکی، یکی از اهداف مهم وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و دانشگاههای کشور می باشد. مراکز مطالعات و توسعه آموزش در دانشگاه های علوم پزشکی رسالت مهمی را در این راستا به عهده دارند. در سالهای اخیر با ایجاد تغییر و تحول در اهداف و فرآیندهای اجرایی و مدیریتی در مراکز توسعه آموزش کشور، مراکز توسعه جایگاه و اهمیت خاصی در دانشگاهها داشته اند. اقداماتی چون برگزاری جشنواره آموزشی شهید مطهری، دانش پژوهی آموزشی، اهمیت توانمند سازی اساتید، پژوهش و توسعه در آموزش، ارزیابی درونی، اعتبار بخشی و رتبه بندی مراکز توسعه، آموزش پاسخگو و انفکاک فرآیندهای جاری آموزش مداوم جامعه پزشکی از مرکزمطالعات، نمونه هایی از تحولات توسعه آموزش در کشور می باشد.

در راستای این نگاه، معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با حمایت، تعهد و اعتقاد، به دنبال توسعه و ارتقای کیفی مرکز مطالعات می باشد. بدیهی است حمایت ها، ایده ها و بازخوردهای مدبرانه مسئولین محترم مرکز مطالعات وزارت متبوع، در تقویت این نگاه بسیار موثر بوده است.

نظر به تجارب ارزشمند جنابعالی، توانمندی و علاقه وافر به توسعه امر آموزش، از این تاریخ، به مدت  2 سال به عنوان قائم مقام مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه منصوب می شوید.

امید است با حضور مستمر خود (روزهای شنبه، یکشنبه و پنج شنبه) تحت نظر سرپرست محترم مرکز، با بازنگری و بازسازی روشها، ساختار و نیروی انسانی و... علیرغم کمبودها و چالش های متعدد، همگام با تحولات روز، به پویایی و اثربخشی و بازیابی جایگاه آن مرکز به عنوان یک مرکز جامع و موثر در حوزه مدیریتی آموزش دانشگاه، کمک نمائید.

                                                                                                               دکتر رضا رزاقی

                                                                                       سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه

منبع خبر: پرتال معاونت آموزشی

ساعت : 12:18 -  روز  : شنبه  - 15 /  9 / 1393 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :929

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران: