1397 / 03 / 07 2:02:14 AM ENامام باقر (ع) : کمال انسان ، تمام کمال در سه چیز است : فراگرفتن علم دین و شکیبایی در پیش آمدها و ناگواریها و اندازه نگه داشتن در زندگی.  انوارالبهیه صفحه ۱۴۳

ورود
جستجوی پیشرفته
اخبار دانشکده

همایش خانواده و دانشگاه

همایش خانواده و دانشگاه در دانشکده پیراپزشکی برگزار شد

پنجمین همایش خانواده و دانشگاه با هدف تعامل بیشتر اولیاء و دانشگاه،در راستای بهبود رابطه خانوده با دانشگاه در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی آموزش دانشجویان ویژه دانشجویان جدیدالورود 95 دانشکده پیراپزشکی در تاریخ پنجشنبه 96/02/20 از ساعت 9 صبح الی 7 بعدازظهر درآمفی تئاتر دانشکده پیراپزشکی با سخنرانی سرپرست دانشکده پیراپزشکی آغاز  و با برنامه کاشان گردی خانواده های محترم دانشجویان پایان پذیرفت.

در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر اصغرزاده سرپرست دانشکده پیراپزشکی ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان در همایش، سخنرانی در باب هدف و ضرورت برگزاری مراسم ایراد نمودند.

در ادامه جلسه سرکار خانم دکتر فاطمه رنگرز جدی دبیر علمی همایش نتایج چهار همایش قبلی و بازخوردهای آن در سطح دانشگاه علوم پزشکی کاشان را توضیح دادند و تعامل خانواده­ها، مسئولین دانشگاه و دانشجویان امری ضروری دانستند.

سپس برنامه پنل با حضور اساتید مدعو شروع و با پرسش و پاسخ خانواده­ها ادامه یافت. مراسم با برنامه کاشان­گردی و بازدید از شهر قمصر کاشان پایان یافت. در این همایش خانواده های دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی95/96 رشته های تحصیلی دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان و دانشجویان،اساتید و پرسنل این دانشگاه شرکت داشتند.

 

جهت مشاهده تصاویر همایش اینجا راکلیک کنید

ساعت : 8:31 -  روز  : یکشنبه  - 24 /  2 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :451

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Error for FooterLink2
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان

   نام شما:
ایمیل شما:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده: