سه چیز است که هر کس آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله  2 - مشورت کردن  3 -  توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .مسند الامام الجواد، ص 247

7:41:39 AM 1400 / 07 / 25
 
   
     

 
اخبار دانشکده

بازدید آلمانی ها

در راستای اهداف طرح تحول و نوآوری در آموزش صورت گرفت:

در راستای اهداف طرح تحول و نوآوری در آموزش و اجرایی سازی بسته بین المللی سازیو کمک به ماموریت ویژه دانشگاه، بازدید هیات عالی رتبه دانشگاه نیواولم المان (  Neu-Ulm University of Applied Sciences) از دانشگاه روز دوشنبه مورخ 10/7/96 انجام و طی آن نشست مشترکی با مسئولین دانشگاه  در محل دانشکدهپیراپزشکی با محوریت توسعه همکاری های مشترک دو دانشگاه به ویژه در زمینه ماموریت ویژه دانشگاه "توسعه دانش فناوری اطلاعات سلامت و انفورماتیک پزشکی" برگزار شد.

 به گزارش وب دا، رئیس دانشگاه در ابتدای نشست ضمن خیرمقدم، به معرفی دانشگاه و ظرفیت های آن در عرصه های مختلف آموزشی، پژوهشی و درمان پرداخت.

 دکتر اسماعیل فخاریان مشاور عالی رئیس دانشگاه نیز، در خصوص جایگاه پزشکی در کاشان سخنانی بیان کردند.

دکتر همایون نادریان معاون آموزشی دانشگاه نیز در این نشست، ضمن معرفی حوزه آموزش، در خصوص اهداف طرح تحول و نوآوری در آموزش و ماموریت ویژه دانشگاه سخنانی را بیان کرد.

 رئیس دانشگاه نیوالم پروفسور فزر((Professor Feserنیز در ادامه جلسه، در خصوص معرفی دانشگاه نیواولم و زمینه های همکاری های مشترک سخنانی را ارائه نمود. همچنین میز دانشگاه نیوالم در دانشکه پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان افتتاح شد و سپس اعضاء هیأت آلمانی با اعضای گروه مدیریت و فناوری اطلاعات سلامت(HIT)در محل مرکز تحقیقات فناوری اطلاعات سلامت دانشگاه، نشست تخصصی جداگانه ای برگزار کردند.

در این نشست 90 دقیقه ای گروه مدیریت و فناوری اطلاعات سلامت ، تاریخچه ای از ایجاد رشته فناوری اطلاعات سلامت در دانشگاههای ایران و تاریخچه رشته مذکور در دانشگاه علوم پزشکی کاشان و گزارشی از مقاطع رشته مذکور و تعداد دانشجویان و فارغ التحصیلان ارائه نمود و سپس اعضای هیئت علمی نسبت به معرفی رزومه خود اقدام نمودند.

 همچنین در خصوص زمینه های همکاری دانشگاه مذکور و گروه مدیریت فناوری اطلاعات سلامت در خصوص چهار محور ذیل بحث و تبادل نظر گردید و تفاهم نامه ای در زمینه های همکاری در تهیه تجهیزات آموزشی آزمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات سلامت، اجرای پروژه های تحقیقاتی مشترک ، برگزاری کنفرانس های بین المللی از طریق وب کنفرانس و ویدیو کنفرانس، برگزاری کارگاههای آموزشی توانمند سازی اعضای هیئت علمی و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی به امضا طرفین رسید.

 

بازدید دانشگاه آلمان

ساعت : 10:36 -  روز  : پنج شنبه  - 13 /  7 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :600

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران: