سه چیز است که هر کس آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله  2 - مشورت کردن  3 -  توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .مسند الامام الجواد، ص 247

1:09:36 AM 1400 / 08 / 07
 


راهنمای چگونگی ورود دانشجویان به سایت جهت تکمیل فرم ارزشیابی  اساتید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون
 

دانشجوی گرامی : تا زمانی که ارزشیابی اساتید دروس خود را کامل نکنید به سایر بخشهای کاربری خود از جمله رویت نمرات آزمون و  ثبت اعتراض دسترسی نخواهید داشت.

لطفا برای استفاده بهینه از آخرین نسخه مرورگر FireFox استفاده نمایید.

"شروع تکمیل فرم ارزشیابی اساتید "

 1 -  به آدرس اینترنتی http://paramedicine.kaums.ac.irمراجعه نمایید.

  2- در منو سمت راست صفحه،  قسمت  آموزش دانشکده روی گزینه انتخاب واحد اینترنتی کلیک نمایید.

 
3- جهت ورود به صفحه اصلی نوع کاربری را "دانشجو"انتخاب نموده و کد کاربری (شماره دانشجویی) و کلمه عبور(شماره شناسنامه) را وارد نمایید تا به پروفایل شخصی خود وارد شوید .

 توجه مهم : درمحرمانه نگه داشتن کلمه عبور(شماره شناسنامه) خود دقت فرمایید.

توجه: هر دانشجو باید بعد از ورود به سیستم با انتخاب گزینه امنیت اقدام به تغییر کلمه عبور خود نماید در غیر اینصورت اداره آموزش هیچگونه تعهدی نسبت به استفاده افراد دیگر از اطلاعات آموزشی شما ندارد. (لازم به ذکر است که کلمه عبور جدید نباید کمتر از 6 کارکتر باشد)

نکته : در ابتدا و انتهای  هر نیمسال تحصیلی در سیستم مدیریت امور آموزشی سماء کلمه عبور کلیه دانشجویان دوباره همان شماره شناسنامه آنان خواهد شد و دانشجویان می بایست در هر نیمسال تحصیلی مجدداً اقدام به تغییر کلمه عبور خود نمایند.

4-  پس از ورود به صفحه اصلی در قسمت ابتدای صفحه مشخصات دانشجو و همچنین  نیمسال فعال ترم  و در  قسمت سمت راست صفحه لینک هایی وجود دارد که با کلیک بر روی هر یک از آنها صفحه جدیدی باز می شود.

      5- جهت تکمیل فرم های ارزشیابی اساتید روی گزینه ارزشیابی در قسمت آزمون جامع کلیک نمایید.

  لیست دروسی که در نیمسال جاری انتخاب واحد نموده اید  نمایان می شود.

           6 - با کلیک برروی گزینه های لیست  یا نام هر یک از دروس به صورت جداگانه استاد مربوطه را طبق صفحه مربوط به شکل زیر ارزشیابی نمایید.

کلیه گزینه های فرم ارزشیابی را تکمیل  نمایید.

       اظهارات شما دانشجوی گرامی در مورد استاد محترم کاملاً محرمانه در سیستم ذخیره می شود و می توانید توضیحات را در فرم طبق شکل زیر اضافه نمایید.

    بعد  از کامل شدن فرم روی گزینه ذخیره کلیک نمایید.

       7-  برای ارزشیابی دروس بعدی طبق لیست انتخاب واحد  کلمه بازگشت را کلیک نموده و به صفحه اصلی دروس وارد شوید.

 پس از تکمیل ارزشیابی اساتید کلیه دروس،  دسترسی شما به سایر بخش های کاربری مجاز خواهد بود و می توانید کارت ورود به جلسه ازمون خود را پرینت نمایید.

         

اداره آموزش دانشکده پیراپزشکی

 

 

   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر