سه چیز است که هر کس آن را مراعات کند ، پشمیان نگردد : 1 - اجتناب از عجله  2 - مشورت کردن  3 -  توکل بر خدا در هنگام تصمیم گیری .مسند الامام الجواد، ص 247

6:54:58 AM 1400 / 09 / 06
 

خیر مقدم

ضمن عرض خیر مقدم و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان جدید الورود سال تحصیلی 1401-1400، خواهشند است به موارد زیر توجه نمایید:

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری 1400

شهریه های
پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد
دکتری تخصصی (Ph.D) کارشناسی ارشد کارشناسی

در حال حاضر با توجه به شیوع بیماری کووید-19 ثبت نام پذیرفته شدگان  و برگزاری کلاسها طبق تقویم آموزشی به صورت مجازی انجام می­شود.

انتخاب واحد دانشجویان در نیمسال اول توسط اداره آموزش دانشکده صورت می پذیرد.

دریافت مدارک مورد نیاز دانشکده متعاقباً از طریق آموزش دانشکده اطلاع رسانی خواهد شد.

برنامه معارفه و خوش آمدگویی دانشجویان جدید الورود به تفکیک رشته تحصیلی  به صورت مجازی توسط گروه واتس آپی اداره آموزش دانشکده اطلاع رسانی می گردد.

برگزاری کلاس آنلاین مهارتهای ورود به دانشگاه شامل آشنائی  با مقررات و  قوانین آموزشی، آشنائی باتعاریف و واژه‌های  مورد استفاده  در اداره آموزش و نکات اجرائی مربوط  به ثبت نام از طریق لینک:

Link-Adobe connect:http://vc2.kaums.ac.ir/pedu

برگزار خواهد شد. زمان برگزاری کلاس توسط اداره آموزش دانشکده اطلاع رسانی می گردد.

شرکت دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته درکلاس دروس عمومی فقط درگروههای اعلام شده در برنامه هفتگی مجاز می باشد و در غیر اینصورت عواقب انتخاب گروههای دیگر به عهده خود دانشجو خواهد بود و اداره آموزش مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

دانشجویان شهریه پرداز برای انتخاب واحد لازم است شهریه ثابت خود را با توجه به مقطع تحصیلی به عنوان  مبلغ پیش پرداخت نیمسال اول سال تحصیلی  واریز  نموده و فیش آن را به آدرس  الکترونیکی دانشکده                           amoozeshpirakashan@ gmail.com ارسال نمایند.

واریز شهریه به حساب بانک رفاه " شماره حساب:  2137740237005 " در وجه درآمد دانشکده پیراپزشکی

دانشجویان شهریه پرداز می بایست شهریه کامل را حداکثر تا قبل از شروع امتحانات نیمسال تسویه حساب نمایند.

قابل ذکر است فیش باید بنام شخص دانشجوبوده و در بالای فیش های واریزی شماره دانشجویی و مقطع دانشجو ذکرگردد. ضمنا جهت تشکیل پرونده مالی تسلیم اصل فیش واریزی به واحد مالی الزامی خواهد بود.

آیکن جداساز

معرفی

آیکن جداساز

رشته ها و مقاطع تحصیلی

راهنمای استفاده اساتید

راهنمای استفاده از ادوبی کانکت

دانلود نرم افزار ادوبی کانکت
 

اتوماسیون تغذیه
 

فرایند عضویت در کتابخانه
 

امور اخوابگاهها

تماس با ما

   

جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر